Lihtsalt teisaldatav reklaam

Lihtsalt teisaldatav reklaam - erinevad reklaamstendid ja konstruktsioonid, mis on kergelt paigaldatavad ja mugavalt ühest kasutuskohast teise liigutatavad.


Väikesed reklaamid siseruumidesse

Erinevad tüüpkonstruktsioonid, mis võimaldavad soovitud kohas reklaami kiiret paigaldamist ja eemaldamist. Reeglina väga lihtsalt kaasas kantavad.

Roll-up

Levinuim toode - kassettsüsteemiga reklaamstend - väga kiiresti paigaldatav. Tootemudeleid on palju. Tavapäraseima välimusega rollupid on tugeva hinnasurve all, mistõttu liigub turul äärmiselt erineva kvaliteediga tooteversioone.
Siit saad teada, kuidas stendi valida.

rollup reklaam ja kaasaskantav messilaud / esitluslaud

A-stendid

Teisaldamine on keerukam, kuna stend on transpordiasendis suhteliselt suur ja raske. Samas tänu kujule ja raskusele stabiilne. Peamiseks eeliseks on graafika imelihtne vahetamine (snapframe raam). Graafikaks kasutatakse standardmõõdus plakatit.
A-stend / reklaamalus on levinud toode jaekaubanduses.

A-stend / reklaamstend

Infostendid

Väiksemate standardmõõdus plakatite (A3, A4, harvem A2, A1 või lausa B1) kuvamiseks mõeldud stendid. Reeglina on tegu jalast ja tavalisest plakatiraamist koosneva stendiga. Aegajalt on jala kõrgus, aegajalt plakatiraami kalle reguleeritav. Mõned infostendid on komplektis reklaammaterialide dispenseriga (jala külge kinnitatud).

Infostendid / reklaamalused

Piirdepostid

Piirdelintidega ja piirdeköitega piirdepostid liikumise suunamiseks ja piiramiseks. Piirdeköiteks on saadaval on nii punutud- kui sametköied. Piirdelindid on ise tagasikerivates kassettides ja neile on võimalik peale trükkida brändingut.

Piirdepostid ja piirdelint

Trükisehoidjad

Kaasaskantavad ja teisaldatavad trükisehoidjad standardmõõdus trükiste jagamiseks kontoris, messil või müügipunktis.

Seisev trükisehoidja

Kartongist pülonid

Suuremate lühiajaliste kampaaniate jaoks on soodne kasutada kartongist reklaamstende (pülonid, turvavärava katted, kaubakastide katted jne). Paraku selliseid reklaamstende ei ole mõtet toota väikestes tiraažides.

kartongist reklaamid poes - turvavärava kate

Esitluslauad

Bränditud lauad, mis sobivad tooteesitlustele, messidele jm. Saadaval väga erinevaid konstruktsioone - lõõtsana kokkukäiv pop-up laud (tekstiilkangaga mudelid on kerged ja lihtsalt paigaldatavad - kõvade graafikapaanidega mudelitel kinnitub graafika reeglina magnetite abil ja need lauad on rasked), volditavad plastist esitluslauad, erinevad raamidele pingutatava kangaga lauad jne.

esitluslaud degustatsioonile


Suured reklaamid siseruumidesse

Pakume erinevaid lahendusi suurte reklaam-, messi- ja fotoseinte paigaldamiseks. Valikus on traditsiooniline pop-up sein, truss, C-Frame tahvliraam, raamile venitatava stretch-kangaga T-Flex sein ja stendile tõmmatava tekstiil-sukaga S-Tube sein. Tüüpkonstruktsioonidest võib ehitada erinevaid keerulisi reklaamobjekte n: pop-up pood, messistend jne.

Messiehitus - truss messistend / messiseinad messiboksi

Pop-up stend

Levinuim toode - lõõtsana kokku käiv reklaamstend - kiiresti paigaldatav (paigalduskiirus oleneb suuresti mudelist). Tootemudeleid on palju - osadel kasutatakse graafikana tekstiili, osadel lamineeritud paberit või pop-up filmi. Pop-up stendid on reeglina 2-4 meetri laiused ja 2-2,5 meetri kõrgused.

pop up stend ja messilaud / esitluslaud

Kergtruss / reklaamtruss

Uudne toode - tänu komposiitmaterialile kerge (alumiinium trussiga võrreldes oluliselt kergem), lihtne paigaldada. Truss võimaldab lõputut laiendamist, ümberehitamist jne. Konkreetne trussimudel on välja töötatud reklaamobjektide valmistamiseks - sobib kasutamiseks messil, üritustel, kaubanduses ja avalikus ruumis. Tänu modulaarsusele lõputult laiendatav ja ümber ehitatav. Võimalusterohke – saab ehitada ka suuri ja keerulisi objekte. Moodulite kergus ja tööriistavaba kinnistussüsteem muudavad paigaldamise ja transpordi lihtsaks.

pop-up pood / shop-in-shop lahendus
Lisavõimalusi pakuvad kumerad moodulid, hinged, riiulihoidjad, TV-kinnitused, rattad. Saadaval kolmes mõõdus (läbilõige 10, 15 ja 25cm), mustana ja valgena. Soovi korral võib trussist ehitada kasvõi terve messiboksi või pop-up poe.
fotosein / fototaust
Trussist tehtud fototaust sobitub tänu oma modulaarsusega hõlpsasti erineva suuruse ja kujuga ruumidesse.

T-Flex profiilsüsteem

Profiilsüsteemist tellimise alusel valmistatud reklaam- ja messiseinad, riputatavad kuubikud, tornid, fotolõuendid, vaheseinad jmt sobivad kasutamiseks büroos, kaubanduses, avalikus ruumis ja messil. Digitaalselt trükitud, silikoonäärisega profiilile kinnituv kangas katab pea kogu konstruktsiooni ja jätab stendist puhta ja minimalistliku mulje.

Vahetatava tekstiilgraafikaga t-flex messiseinad
Lisadena saab tellida valgusteid, rattaid, müra neelavat paneeli jmt. Alumiiniumist T-Flex stendid ja reklaamseinad on saadaval anodeerituna või RAL kataloogi järgi värvituna.
Vahetatava tekstiilgraafikaga t-flex reklaamsein koos LED valgustitega
T-Flex stende on nii lakke riputatavaid (n: riputatav kuubik), seinale kinnitatavaid, kui ka iseseisvaid. Põhimõtteliselt võib alumiiniumraamile pingutatud trükitud kangast kasutada ka näiteks ruumieraldajana. T-Flexist võib valmistada ka sisemise led valgustusega versioone - sisuliselt on tegu kangaga kaetud iseseisvate valguskastidega.
Vahetatava tekstiilkattega vaheseinad / ruumijagajad / sirmid
Vahetatava tekstiilgraafikaga kerge vahesein / ruumijagaja / sirm kontorisse. Võimalik toota ka reklaamseinu avalikku ruumi (n:messile).

S-Tube reklaamstendid

Venivale kangale trükitud S-Tube reklaamstendid - reklaam- ja messiseinad, riputatavad reklaamid ning väiksemad bännerid on konkurentsitult mugavaim lahendus kui teil on tarvis reisida või korduvalt stende kokku-lahti monteerida. Sobib kasutamiseks messil, üritustel, avalikus ruumis. Mõni toode ka kaubanduses. Lihtsalt lukustuv toruraam ja sukana peale tõmmatav kangas on kiirelt ja tööriistavabalt paigaldatavad, kaaluvad vähe ning ei võta pakitult ruumi. Voolava disainiga üleni kangaga kaetud stendid mõjuvad uudselt ja kaasaegselt.

s-tube reklaamstend - uudne pop-up stend / messisein


Lihtsalt teisaldatavad reklaamid välitingimustesse

Mobiilne välireklaam – a-stendid ja harkjalad, bännerid, lipud, reklaamtelgid, suured täispuhutavad reklaamid, skydancer jmt.

Lipud

Beachflag kerglipud - komplekteeritavad erinevate jalamudelitega, mis sobivad erinevatele pinnastele (mõned ka siseruumidesse). Sellised lipud on saadaval mitme eri kuju ja suurusega. Paigaldatud lipumasti kõrgus võib erineda kordades. Kõrgus tuleb valida soovitud nähtavusest lähtudes. Selliseid lippe on lihtne paigaldada ja mugav kaasas kanda.

rannalipud / beachflag surfilipud

Beachbannerid

Fiiberplastist lahti keeratav raam on transpordil väike, pärast paigaldust suur. Kuna kangale trükitud graafika on fiiberraami peal, siis paigaldusaeg väga kiire. Beachbanner bänner on tüüpiline toode spordiraja kõrval kasutamiseks.

Harkjalad / a-stendid

Standardmõõdus plakatite kuvamiseks mõeldud välistendid - tänavarääkijad. Saadaval mitmeid erinevaid konstruktsioone - mõne mudeli puhul tagab stabiilsuse stendi kuju - (harkjalg / a-stend), mõne puhul tuult kompenseeriv vedrusüsteem (välistend). Osadel mudelitel on lisastabiilsuse jaoks vedrusüsteemi all veega täidetav raskuspaak.

Välireklaami harkjalg / a-stend

Täispuhutavad reklaamid

Üks teisaldav välireklaami tüüp on täispuhutav reklaam. On võimalik toota väga erineva kujuga - postid, pallid, väravad, tootekoopiad jne - pidevalt puhuva kompressoriga või lihtsalt täispuhutavaid reklaame. Ilma kompressorita täispuhutavate reklaamide puhul peab arvestama, et reklaam vajab perioodilist õhuga täitmist, on kallim ja üldiselt väiksemate mõõtudega. Saadaval ka sisemise led valgustusega.

Täispuhutav reklaam

Airdancer / Skydancer

Väga suur, liikuv reklaamobjekt. Pidevalt töötava kompressori õhuvool paneb kergest kangast valmistatud käte ja jalgadega nuku pidevalt liikuma. Tänu liikumisele torkab Airdancer / Skydancer hästi silma. Saadaval ka sisemise led valgustusega.

Telgid

Erineva suurusega kiiresti paigaldatavad pealetrükiga telgid. Kangas vastavalt soovile kas ühevärviline, kohttrükiga või täismahus pealetrükiga. Sellised professionaalsed pop up telgid on vihmavarju moodi kokku käiva lõõts-raamiga - see võimaldab telki lihtsalt ja kiirelt paigaldada. Raamid on valmistatud alumiiniumist või terasest. Saadaval on väga erineva kvaliteediklassiga versioone. Lisandunud on kompressorit mittevajav õhukindla tugisüsteemiga täispuhutav telk.
Siit saad teada, kuidas valida sobilik telk.

Reklaamtelk EZUp


Vaata ka valgusreklaam

Lisaks vaata valgusreklaam - valgustähed ja valguskastid hoonetele, kaubanduskeskustesse jm. või lihtsalt vahetatava reklaamiga valguskastid.

Valgusreklaam kaubanduses - eriti kirgas valguskast


--------------------------------------
Comdecor Eesti
--------------------------------------
Flash AD
--------------------------------------