Valgusreklaam

Erinevad seest valgustatud reklaamobjektid - pülonid, valguskastid, valgustähed, viidapostid jmt on kookkuvõtvalt valgusreklaam.

Valgusreklaam - valgustähed
Edasi liigitades võiks jagada valgusreklaami masstoodanguks ja rätsepatööks. Rätsepatöö on tellimuse alusel konkreetse objekti jaoks vajadustest lähtuvalt tehtud valgusreklaam. Nagu logo järgi väänatud valgustähed, freesitud kirjadega valguskastid kaubanduskeskustes jne.
Freesitud kirjadega valguskastid - poe valgusreklaam kaubanduskeskuses
Masstoodanguks võiks liigitada tehases valmis toodetud reklaamobjektid, mis vastavad standardile ja on lihtsalt tavaoludesse sobitatavad. A la vahetatava graafikaga (plakat, kangas) valguskastid siseruumidesse (aknale, lakke, seinale, iseseisvalt põrandale).
Vahetatava plakatiga valguskastid

Plakatiga valguskastid

Vahetatava plakatiga valguskastid siseruumidesse (aknale, lakke, seinale, iseseisvalt põrandale).

Valgusreklaam vaateakendel - tavalised vahetatava plakatiga valguskastid
Kõige tavalisem vaateakendele paigutatav valguskast on snapframe valguskast. See on kergelt avatava profiiliga kast, mille kahepoolse klaasiga versiooni saab riputada lakke, vitriinakna ette või mille ühepoolse klaasiga versiooni saab kinnitada seinale. Kui riputamine eeldab tugevat raami, siis seinale kinitamiseks sobivad ka peenema profiiliga valguskastid.
Eriti õhuke ja kirgas valguskast
Tänu uudsele tehnoloogiale on turule tekkinud oluliselt kirkamad ja õhemad valguskastid. Võrreldes tavalise valguskastiga on 1-poolne valguskast ca 50% heledam ja kahepoolne valguskast kuni 2x heledam.

Kangaga valguskastid

Nähtamatu raamiga vahetatava tekstiilkangaga ühe- või kahepoolne valgusreklaam / valguskast / valgustatud reklaamsein või vahesein. Reklaami raam on otsevaates peaaegu nähtamatu. Teda saab kinnitada seinale (või uputada seina), riputada lakke või akna ette jne. Mõni versioon on iseseisev. Raam on alumiiniumist, valgusallikateks LED-id. Graafika on trükitud spetsiaalkangale. Kanga serva õmmeldud silikoonriba võimaldab graafikat lihtsalt vahetada.

Eritööna kliendi soovide järgi valmistatud valguskast
Sellised t-flex valguskastid valmistatakse kliendi soovide alusel. Nad võib panna seisma jalgadele. On olemas ka versioone, mida saab lihtsalt tööriistadeta lahti ja kokku panna. Sellise valguskastiga on hea lihtne messidel käia või kasvõi oma presentatsiooni veenvamaks muuta.
Kangaga valguskast kaupluse vitriinaknal
Selline valgusreklaam on šikk ning mõjub uhkemalt - väga hea avaliku ruumi või kaupluse valgusreklaam.
Rippuv kuubik - valgusreklaam messile või brändinguks
Vahetatava trükitud kangaga reklaamkuubik, millest sisemise LED valguse lisamisel saab šikk valgusreklaam. Kuubikukujulise reklaami võib riputada lakke või vaateaknale, asetada põrandale, riiulile, vitriini või lauale. Reklaam on trükitud kangale ning selle vahetamine on imelihtne. Trükk on erksavärviline. Raami alumiiniumprofiil on hoomamatu. Reklaamiga võib katta kõik küljed. See on suurepärane imagoreklaami kandja messil ning sobib hästi tootebrändinguks poes.

Telli valgusreklaamid lähtuvalt kasutusotstarbest.


--------------------------------------
Lihtsalt teisaldatav reklaam
--------------------------------------
Flash AD
--------------------------------------