Telgid

Kiiresti paigaldatavad katusealused, müügitelgid, trükiga reklaamtelgid ja pop-up telgid. Kangas vastavalt soovile kas ühevärviline, kohttrükiga või täismahus pealetrükiga. Raamid on valmistatud alumiiniumist või terasest. Need telgid on tööriistadeta mugavalt ja kiiresti paigaldatavad ning neil pole lahtiseid kaduda võivaid osi. Kõik meie poolt pakutavad telgid on varustatud automaatpingutiga, mis hoiab katusekanga sirgena. Nüüd on valikusse lisandunud ka kompressorit mittevajav täispuhutav telk.

Kvaliteetsed kaasaskantavad telgid

Varikatus

Uue generatsiooni pop-up varikatus. Parem disain, 8 uut värvikombinatsiooni. Ülitugevast terasest telgiraam ja UV kaitsega kangas. Uut tüüpi katus on seest hõbedase UV silver kaitsekihiga. Tänu tehnilistele uuendustele on telk-varikatus tugevam, vastupidavam ning veel mugavam paigaldada. Raamile on lisatud kõrgema hinnaklassi funktsionaalsust – n: automaatsed raami fiksaatorid, klahvlukustusega jalakõrguse fiksaatorid, katuse kinnitus 8 punktist jne. Uuendatud transpordikotil on kummivoodriga sangad ja suured rattad – hea liikuvusega ka raskel maastikul.

Easy-up paigaldusega varikatus

Pop-up telk

Ameerika telgitootja "E-Z Up" uue generatsiooni pop up telk Vantage Gen 3. Profitasemel pop-up reklaamtelk. Seest tugevdatud jalad ja tugevam uretaankattega kangas. Kangas ja raam profitasemel kvaliteediga - kannatab suurt kasutuskoormust. Uuel mudelil on parendatud funktsionaalsust ja vastupidavust. Saadaval on mitmevärvilised telgiraamid.

Uus värvilise raamiga pop up telk
Komplektis on tugevdatud telgiraam, nurgatugevdustega tekstiilkatus, uus ratastega transpordikott ja kinnitusvaiad. Juurde saab tellida seinu 39,- €/tk. Iga sein on eraldi väikses kandekotis, seina alanurgad on tugevdatud ja tänu uudsele klipp-kinnitusele on nende paigaldamine lihtsam ja kiirem. NB! Võib kombineerida eri värvi katust ja seinu.
Pealetrükitud logoga 6x3m pop up telk

Reklaamtelk

Ameerika telgitootja "E-Z Up" uue generatsiooni reklaamtelk Eclipse Gen 3. Parem disain, 8 uut värvikombinatsiooni. Ülitugevast terasest telgiraam ja UV kaitsega kangas. Uus kangas on seest hõbedase UV silver kaitsekihiga. Suurima telgitootja E-Z Up Ameerikas disainitud uus telk on tänu tehnilistele uuendustele tugevam, vastupidavam ning veel mugavam paigaldada. Raamile on lisatud kõrgema hinnaklassi funktsionaalsust – n: automaatsed raami fiksaatorid, klahvlukustusega jalakõrguse fiksaatorid, katuse kinnitus 8 punktist jne.

Uus kvaliteetne reklaamtelk
Telgi raami saab 8 erinevas värvis! Katust ja seinu samamoodi 8 erinevas värvis. Võib kombineerida eri värvi raami, katust ja seinu. Klipp-kinnitusega seinad on väga mugavalt ja kiirelt paigaldatavad. Komplektis on telgiraam, nurgatugevdustega tekstiilkatus ja kattekott. Selle telgiseeria katusele ja seintele saab teha nii täismahus trükki kui kohttrükki.
Üleni trükitud kangastega pop up reklaamtelk

Müügitelk

Üleni alumiiniumist raamiga, ilma ühegi plastliigendita Euroopas toodetud müügitelk. Valikus suurused 2x2m, 2x3m, 2x4m. Katus ja seinad topeltimpregneeritud kangas. Valikus 21 värvi. Seinu ja katust võib soovi järgi suvaliselt kombineerida. Telgi kõrgus on reguleerimisnuppude abil reguleeritav ja telgi katust hoiab sirgena automaatne vedrupinguti. Telk on tööriistadeta sekunditega paigaldatav ning tal pole lahtiseid, kaduda võivaid, osi. Kokkupandult võtab telk vähe ruumi. Katus ja seinad on valmistatud tugevast kahekordselt impregneeritud kulumis- ja veekindlast polüesterkangast. Seinad kinnitatakse katuseräästa ja raamiga mugavalt takjariba abil. Tellida saab: musta, valget, tumehalli, sooja halli, linabeeži, beeži, pruuni, kollast, oranži, erk-oranži, punast, tumepunast, purpurset, lillat, helesinist, sinist, tumesinist (navy blue), helerohelist, rohelist, tumerohelist ja kaitsevärvi telgikangast. NB! Võib kombineerida eri värvi katust ja seinu.

Värviline müügitelk - eri värvi seinu ja katust on kombineeritud

Ohutustelk

Helkurtriipudega erksavärviline (neoonroheline, neoonoranž) hästi nähtav ohutustelk E-Z Up HiViz erinevateks välitöödeks. Ülitugevast terasest telgiraam ja UV kaitsega kangas. Saadaval neoonoranž või neoonroheline mudel. Telk on ANSI 107 standardile vastavate helkurribadega katusel ja seintel. Telgikanga UV Silver aluskate blokeerib 99% UV kiirtest.

Helkurribade ja tugeva UV kaitsega ohutustelk välitöödeks
Sobib hästi kaitseks vihma, tuule, päikse ja lume eest. Aitab muuta töökoha eemalt paremini nähtavaks ning niimoodi vältida ohtlikke olukordi.

Täispuhutav telk

Täispuhutav telk, mille konstruktsioon on õhutihe ja nii ei vaja ta kompressorit. Kiiresti paigaldatav efektne telk väliüritustele. Telk moodustub täispuhutavatest ämblikjalgadest. Telgi seinad on tõmblukuga avatavad. Seinad ja postid võivad olla kas ühevärvilisest kangast või üleni trükitud kangast. Materjaliks on profi tasemel polüesterkangas. Kuna telk ei vaja pidevalt töötavat ventilaatorit, on ta vaikne, sobib kasutamiseks vihmaga ning ei vaja elektriühendust.

Täispuhutav telk - ei vaja kompressorit

Vaata ka teised täispuhutavad reklaamid (väravad, reklaampostid, tootesuurendused jmt) ning muu välireklaam (harkjalad, bännerid, lipud, täispuhutavad reklaamid jmt).


--------------------------------------
Lihtsalt teisaldatav reklaam
--------------------------------------
Flash AD
--------------------------------------