Lipp

Lisaks oma klassikalisele heraldilisele funktsioonile on lipp ka hea reklaamikandja. Lipp reklaamivahendina on sümboli, logo või märgi kandja. Lippu ei kasutata detailse info edastamiseks. Kuna ta on kaugelt vaadeldav, kasutatakse teda pigem asupaiga markeerimiseks või kaubamärgi näitamiseks.

Kvaliteetsed kaasaskantavad lipud
Lipud reeglina trükitakse olenevalt kogusest kas suureformaadiliste digitaalsete tekstiiliprinteritega või siiditrükis. Tänapäevased värvid, lipukangad ja trükitehnoloogia on nii head, et korraliku trüki puhul silmaga õiget ja pahupoolt enam ei erista (pahupoole värvikaetus on üle 80%).
Aia posti külge kinnitatav rannalipp / reklaamlipp

Lipud trükitakse kergetele, osaliselt läbipaistvatele kangastele. Ka kangamaterialides on viimasel ajal tehtud mitmeid läbimurdeid. Koe struktuuri ja materiale muutes on toodetud lipukangaid, mille kulumiskestus on kordades kasvanud ning mis määrduvad oluliselt aeglasemalt.

Mastilipp

Mastilipp on statsionaarsel lipumastil kasutatav kangaslipp. Sellised lipud on standardiseeritud kinnitusega, tüüpilistes, masti kõrgusest sõltuvates suurustes (et lipp jääks nähtav, peab kõrgema masti otsas olema suurem lipp).
6 m 165 x 105
7 m 180 x 115
8 m 212 x 135
9 m 236 x 150
10 m 259 x 165

Standardmõõdus mastilipp / firmalipp

Mobiilne lipumast

Suhteliselt kõrge (ca 4 kuni 6 m) klassikalise lipumasti välimusega teisaldatav lipumast. Selline mast fikseeritakse komplektis oleva jalaga. Olenevalt mudelist on selleks kas suur veepaak, maasse keeratav metallkruvi, auto rattaga fikseeritav lipuhoidja, kõnniteeplaate raskusena kasutav raamjalg vmt.

Suure teisaldatava mastiga reklaamlipp
Mõni sellise lipumasti mudel on teleskoopiline - kõrguse valid olenevalt vajadusest.

Mobiilne reklaamlipp / beachflag

Väiksemad kaasaskantavad reklaamlipud on osadest kohapeal kiirelt ja kergesti kokkupandavad. Peenema varrega kuni 4 m kõrgused lipuvardad komplekteeritakse jalgadega olenevalt kasutuskohast. Jalamudeleid on palju - erinevad piigid, kruvid, plaadid, veepaagid jne. Sellised lipud sobivad kasutamiseks ka siseüritustel.

Rannalipud / Beach Flag lipud
Kui ülejäänud liputüüpide puhul on tegu reegline nelinurksete lippudega, siis beachflag kerglipppude puhul on pigem tavapärasemad erinevad ülevalt kaarduvad kujud. A la hai uime laadselt kaarduva ülaosaga surfilipp või tilgakujuline rannalipp.
Kõrged haiuime meenutavad rannalipud / reklaamlipud

Seinalipp

Lipuvardale kinnitatud tavaline lipp, mida kasutatakse seinaalusega - a la klassikaline elumajale asetatav riigilipp.

Toalipp

Klassikaline lipuvardale kinnitatud lipp ning tubastesse tingimustesse sobiv ühe kuni mitme lipuvarda jaoks sobilik alus. Lipualused saadaval netallist, puidust, kivist jne.

Trükk kangale

Lipud trükitakse suureformaadilises trükis läbi 4 värvi. Sarnaselt trükitakse lipukangale suured reklaambännerid, mis tänu madalale tuuletakistusele sobivad kasutamiseks välitingimustes.

Vaata ka muu välireklaam - harkjalad, bännerid, telgid, täispuhutavad reklaamid jmt.


--------------------------------------
Lihtsalt teisaldatav reklaam
--------------------------------------
Flash AD
--------------------------------------