Lihtsalt teisaldatav reklaam

Lihtsalt teisaldatav reklaam - erinevad reklaamstendid ja konstruktsioonid, mis on kergelt paigaldatavad ja mugavalt ühest kasutuskohast teise liigutatavad.


Väikesed reklaamid siseruumidesse

Erinevad tüüpkonstruktsioonid, mis võimaldavad soovitud kohas reklaami kiiret paigaldamist ja eemaldamist. Reeglina väga lihtsalt kaasas kantavad.

Roll-up

Levinuim toode - kassettsüsteemiga reklaamstend - väga kiiresti paigaldatav. Tootemudeleid on palju. Tavapäraseima välimusega mudelid on tugeva hinnasurve all, mistõttu liigub turul äärmiselt erineva kvaliteediga tooteversioone.
Siit saad teada, kuidas valida roll-up stendi.

Bännerstend

Roll-up stendile sarnane kassetisüsteemita reklaamstend. Paigaldamine veidi ajakulukam (1 minut versus 3 minutit :) ) - saadaval väga erinevaid lahendusi. Tihtilugu on konstruktsioon võrreldes roll-upiga stabiilsem. Sobib hästi, kui reklaami ei pea pidevalt ühest kohast teise liigutama.

A-stendid

Teisaldamine on keerukam, kuna stend on transpordiasendis suhteliselt suur ja raske. Samas tänu kujule ja raskusele stabiilne. Peamiseks eeliseks on graafika imelihtne vahetamine (snapframe raam). Graafikaks kasutatakse standardmõõdus plakatit.
A-stend on levinud toode jaekaubanduses.

A-stend / reklaamstend

Infostendid

Väiksemate standardmõõdus plakatite (A3, A4, harvem A2) kuvamiseks mõeldud stendid. Reeglina on tegu jalast ja tavalistest plakatiraamidest koosneva konstruktsiooniga. Aegajalt on jala kõrgus reguleeritav, aegajalt plakatiraami kalle jne. Mõned infostendid on komplektis ka reklaammaterialide hoidja / dispenser.

Infostendid / reklaamalused

Piirdepostid

Piirdelintidega ja piirdeköitega piirdepostid liikumise suunamiseks ja piiramiseks. Piirdeköiteks on saadaval on nii punutud- kui sametköied. Piirdelindid on ise tagasikerivates kassettides ja neile on võimalik peale trükkida brändingut.

Piirdepostid ja piirdelint

Trükisehoidjad

Kaasaskantavad ja teisaldatavad trükisehoidjad standardmõõdus trükiste jagamiseks kontoris, messil või müügipunktis.

Seisev trükisehoidja

Kartongist pülonid

Suuremate lühiajaliste kampaaniate jaoks on soodne kasutada kartongist reklaamstende (pülonid, turvavärava katted, kaubakastide katted jne). Paraku selliseid reklaamstende ei ole mõtet toota väikestes tiraažides.

Esitluslauad

Bränditud lauad, mis sobivad tooteesitlustele, messidele jm. Saadaval väga erinevaid konstruktsioone - lõõtsana kokkukäiv pop-up laud (tekstiilkangaga mudelid on kerged ja lihtsalt paigaldatavad - kõvade graafikapaanidega mudelitel kinnitub graafika reeglina magnetite abil ja need lauad on rasked), volditavad plastist esitluslauad, erinevad raamidele pingutatava kangaga lauad jne.

esitluslaud degustatsioonile


Suured reklaamid siseruumidesse

Tüüpkonstruktsioonid, millega saab siseruumidesse paigaldada suuri reklaampindasid või ehitada erinevaid keerulisi reklaamobjekte n: pop-up pood, messistend jne.

Pop-up stend

Levinuim toode - lõõtsana kokku käiv reklaamstend - kiiresti paigaldatav (paigalduskiirus oleneb suuresti mudelist). Tootemudeleid on palju - osadel kasutatakse graafikana tekstiili, osadel lamineeritud paberit või pop-up filmi. Pop-up stendid on reeglina 2-4 meetri laiused ja 2-2,5 meetri kõrgused.

Kergtruss / reklaamtruss

Uudne toode - tänu komposiitmaterialile kerge (alumiinium trussiga võrreldes oluliselt kergem), lihtne paigaldada. Reklaamtruss võimaldab lõputut laiendamist, ümberehitamist jne. Konkreetse reklaamtrussi eelis tavatrussi ees on ka tööriistavaba paigaldus. Ehitada saab sirgeid ja erikujulisi reklaamseinu, torne, seintega bokse, lette jne.

pop-up pood / shop-in-shop lahendus
Soovi korral võib reklaamtrussist ehitada kasvõi terve messiboksi või pop-up poe.

Kangasraamid

Reklaam on trükitud eestvaates peaaegu nähtamatule alumiiniumraamile pingutatud tekstiilkangale. Kangas on lihtsalt vahetatav. Konstruktsioon sobib hästi reklaami või sisustuselemendina. Paigaldusmugavus ei ole selline, et reklaamiga võiks pidevalt ühest kohast teise liikuda.

Kangasraame on nii lakke riputatavaid (n: riputatav kuubik), seinale kinnitatavaid, kui ka iseseisvaid. Põhimõtteliselt võib kangasraami kasutada ka näiteks ruumieraldajana. Kangasraamidest on saadaval ka sisemise led valgustusega versioonid.

Vahetatava tekstiilkattega vaheseinad / ruumijagajad / sirmid
Vahetatava tekstiilgraafikaga kerge vahesein / ruumijagaja / sirm kontorisse. Maksimaalne mõõt 6x3 m.
Võimalik toota ka reklaamseinu avalikku ruumi (n:messile).


Lihtsalt teisaldatavad reklaamid välitingimustesse

Mobiilne välireklaam – a-stendid ja harkjalad, bännerid, lipud, reklaamtelgid, suured täispuhutavad reklaamid, skydancer jmt.

Lipud

Kerglipud - komplekteeritavad erinevate jalamudelitega, mis sobivad erinevatele pinnastele (mõned ka siseruumidesse). Beachflag lipud saadaval mitme eri kujuga ja suurusega. Kiire paigaldada, mugav kaasas kanda, reklaami nägemiskaugus oleneb lipumudeli kõrgusest. Detailsemalt lippudest.

Beachbannerid

Fiiberplastist lahti keeratav raam on transpordil väike, pärast paigaldust suur. Kuna kangale trükitud graafika on fiiberraami peal, siis paigaldusaeg väga kiire. Beachbanner on tüüpiline toode spordiraja kõrval kasutamiseks.

Harkjalad / a-stendid

Standardmõõdus plakatite kuvamiseks mõeldud välistendid - tänavarääkijad. Saadaval mitmeid erinevaid konstruktsioone - mõne mudeli puhul tagab stabiilsuse stendi kuju (a-stend / harkjalg), mõne puhul tuult kompenseeriv vedrusüsteem. Osadel mudelitel on lisastabiilsuse jaoks vedrusüsteemi all veega täidetav raskuspaak.

Välireklaami harkjalg / a-stend

Täispuhutavad reklaamid

Üks teisaldav välireklaami tüüp on täispuhutav reklaam. On võimalik toota väga erineva kujuga - postid, pallid, väravad, tootekoopiad jne - pidevalt puhuva kompressoriga või lihtsalt täispuhutavaid reklaame. Ilma kompressorita täispuhutavate reklaamide puhul peab arvestama, et reklaam vajab perioodilist õhuga täitmist, on kallim ja üldiselt väiksemate mõõtudega. Saadaval ka sisemise led valgustusega.

Täispuhutav reklaam

Skydancer

Väga suur, liikuv reklaamobjekt. Pidevalt töötava kompressori õhuvool paneb kergest kangast valmistatud käte ja jalgadega nuku pidevalt liikuma. Tänu liikumisele torkab Skydancer hästi silma. Saadaval ka sisemise led valgustusega.

Telgid

Pealetrükiga erineva suurusega kiiresti paigaldatavad reklaamtelgid. Telgi raam on vihmavarju moodi kokku käiv lõõts-süsteem - võimaldab telki lihtsalt ja kiirelt paigaldada. Saadaval on väga erineva kvaliteediklassiga versioone.
Siit saad teada, kuidas valida telki.

Reklaamtelk EZUp


Vaata ka valgusreklaam

Lisaks vaata valgusreklaam - valgustähed ja valguskastid hoonetele, kaubanduskeskustesse jm. või lihtsalt vahetatava reklaamiga valguskastid.


--------------------------------------
Comdecor Eesti
--------------------------------------
Flash AD
--------------------------------------